Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Купити Nissan в лізинг у офіційного дилера Кий Авто в Києві!

ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ" пропонує скористатися фінансуванням на вигідних умовах лізингу для придбання автомобілів Nissan!

Лізинг – це самий  доступний і простий спосіб придбання і використання автомобіля для бізнесу і в особистих цілях. Більш того, це цілий комплекс послуг для комфортної експлуатації автомобіля.

ТОВ "Кий Авто Холдинг" щільно співпрацює з багатьма великими лізинговими компаніями і може запропонувати Вам наступні варіанти придбання автомобіля в лізинг:

1. Фінансовий лізинг в нашому дилерському центрі передбачає процедуру виплати частинами повну вартість автомобіля, а по закінченню терміну лізингового договору Ви стаєте повноправним власником автомобіля.

2. Фінансовий лізинг з сервісом надається у випадку, якщо Вашою метою є придбання нового автомобіля з повним сервісним обслуговуванням. У цьому випадки разом з автомобілем Ви отримуєте розстрочку  на вартість послуг технічного і сервісного обслуговування на весь термін лізингового договору.

3. При оперативному лізингу Ви отримуєте автомобіль в користування на бажаний термін і платите лише частина його вартості. Цей варіант підходить для тих, кому важливо саме користування автомобілем.

 

Наші співробітники зможуть підібрати лізингову програму клієнтові в залежності від потреб кожного окремо взятого клієнта.

 

Запити на придбання автомобілів можна надсилати на e-mail: fleet@kah.com.ua

Або звертатися до відділу корпоративних продажів:

Магрело Ярослав Миколайович: (050) 334 6161; (068) 838 8444

Солонінко Юрій Костянтинович: (066) 221 1111