Сервісна Акція Nissan — пропозиції сервісного центру Кий Авто в Києві

ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ВЕСНИ

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТО ЗА 439грн [1]
ВИГОДА НА ЛОБОВЕ СКЛО ДО 25%*
ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%*
ТРИМАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ
ТРИМАЧІ ВАНТАЖУ
БАГАЖНИЙ БОКС
ФАРКОП
"СЕКРЕТНІ" КОЛІСНІ ГАЙКИ
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ АВТО
ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%*
ВИГОДА НА МОТОРНІ ОЛИВИ ДО 15%**
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VALUE ADVANTAGE***

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VALUE ADVANTAGE***

МОТОРНІ ОЛИВИ. ВИГОДА ДО 15%**

МОТОРНІ ОЛИВИ. ВИГОДА ДО 15%**

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА ВИГОДА НА ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ ДО 25%*
ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Акція діє з 14.02.2024 до 31.03.2024 на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії. Перелік дилерів, що здійснюють свою діяльність, зазначено на сайті www.nissan.ua
Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 439грн з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин. Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції, остаточна вартість встановлюється дилерами самостійно та ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не несе відповідальності у разі невідповідності встановленої дилером ціни зазначеній рекомендованій спеціальній ціні. Звичайна вартість діагностики визначається дилерами мережі Nissan в залежності від моделі Nissan та ціни нормо-години у окремого дилера. Вартість додаткової діагностики сплачується окремо, виходячи з розцінок дилера.
* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в дилерському центрі Кий Авто за номером: (044) 536-96-97. Знижки за різними акціями не поєднуються.
** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.

БРОШУРИ