Оригінальні аксесуари — Кий Авто, офіційний дилер Nissan (Ніссан) в Києві та Київській області

Оригінальні аксесуари

Кожен водій є унікальним, і компанії Nissan це добре відомо. Практичні, захисні, спортивні та стильні, — оригінальні аксесуари Nissan допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність.

Просимо мати на увазі, що у разі придбання та встановлення оригінальних аксесуарів у офіційному дилерському центрі Nissan у Києві, на них діє гарантія виробника!

Стандартна гарантія на автомобіль Nissan складає 1 рік без обмеження пробігу. При встановленні аксесуарів до передачі автомобіля при продажу, гарантія Nissan триває до закінчення гарантійного терміну на автомобіль!

Найголовніше — в деталях СТИЛЬ

Неповторний силует — візитівка вашого Nissan. Підкресліть його за допомогою декоративних накладок на бампери та спеціально розроблених легкосплавних дисків.

Нехай ваш Nissan засяє на вулицях міста зі спеціальними хромованими аксесуарами: накладкою на решітку переднього бампера та на край дверей багажника. Накладки на дзеркала та двері також стануть прекрасним доповненням.

Додайте накладки на пороги з підсвічуванням та спортивний комплект накладок на педалі для динамічнішого старту. А зробити салон вашого Nissan ще комфортнішим допоможуть велюрові килимки та підсвічування підлоги салону.

Великий вибір рішень ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Персоналізація допоможе зробити ваш Nissan по-справжньому унікальним, надавши йому оригінальні неповторні риси.
Великий вибір рішень для інтер'єру та екстер'єру різних кольорів створює безмежні можливості для творчості.

Оригінальні аксесуари Nissan Практичність

Пригоди: Оригінальні аксесуари Nissan дозволять взяти з собою все необхідне. Велосипеди, лижі або сноуборд — поміститься все. Головне — це не забути паспорти.

Поїздка на природу: Бажаєте відпочити від міської метушні та плануєте поїздку за місто? Захистіть ваш Nissan від неприємностей на дорогах за допомогою комплекту дефлекторів, бризковиків та молдингів. А килимок в багажник і багажна сітка допоможуть зберегти лад під час перевезення.

Місто: Багато пересуваєтесь по місту? Системи паркування завжди допоможуть впевнено впоратися з паркуванням у тісних міських умовах.

БРОШУРИ