Japan Mobility Show 2023

ЙОКОГАМА, Японія — Напередодні проведення Japan Mobility Show в Токіо наприкінці цього місяця компанія Nissan Motor Co. представляє серію захопливих повністю електричних концепт-карів. Серії, що були представлені одна за одною у цифровому форматі напередодні прес дня шоу 25 жовтня, характеризуються словом «гіпер», аби передати надзвичайну захопленість, яку вони прагнуть викликати у публіки. Кожен концепт представляє символічний образ і має індивідуальні особливості, що додають цінності унікальним стилям життя та різноманітним прагненням. Концепти допомагають клієнтам компанії зберігати навколишнє середовище не поступаючись стилем або задоволенням.

Концепція Nissan щодо Japan Mobility Show уособлює непохитну відданість компанії збагаченню життя людей та революційним зрушенням у світі електромобілів (EV) за допомогою трансформаційних продуктів і технологій.

 

Стилістика Nissan Hyper Urban, який був першим продемонстрований у цифровому форматі, чудово відповідає вишуканому смаку його цільової аудиторії — професіоналів з міст і передмість, які в першу чергу дбають про екологічну безпеку.

Завдяки сучасній та витонченій естетиці, дизайн автомобіля підкреслює вибагливий смак клієнтів, сміливо заявляє про себе, але водночас гармонійно вписуючись до оточуючого їх середовища.

Крім того, завдяки винятковій функції V2H (vehicle-to-home) Nissan Hyper Urban буде повністю інтегрований в екосистему електромобілів, забезпечуючи енергією будинок власника, що призведе до значної економії витрат на електроенергію та зменшить навантаження на електромережу. А функція V2G (vehicle-to-grid) дозволяє власникам віддавати надлишкову енергію в мережу, щоб підтримати місцеву громаду та ще й заробляти на цьому гроші. Система інтелектуального управління зарядкою оснащена штучним інтелектом, здатним автономно заряджати транспортні засоби та забезпечувати енергією будівлі, забезпечуючи ефективне управління енергоспоживанням.

Крім того, концепція передбачає сталий розвиток протягом усього терміну служби автомобіля, що робить її ідеальним рішенням для тих, хто усвідомлює довгострокову цінність усього, чим володіють. Модернізація обладнання та регулярне оновлення програмного забезпечення дозволяють отримувати свіжі враження від володіння автомобілем протягом багатьох років. Наприклад, можна освіжити салон завдяки новій панелі приладів, у якій відображені новітні технології та тенденції в графічних інтерфейсах користувача.

 

Nissan Hyper Adventure, другий автомобіль у серії передових концептів електромобілів для Japan Mobility Show. Це спортивний позашляховик, створений для тих, хто захоплюється подорожами на природі та веде екологічний спосіб життя. 

Перебування в дорозі протягом тривалого часу потребує енергії, тому концепт Nissan Hyper Adventure з його технологією V2X (vehicle-to-everything) передбачає забезпечення електроенергією в будь-який час і в будь-якому місці, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Будь то поїздка на вихідні в гори або багатомісячна подорож до віддалених місцевостей, Nissan Hyper Adventure має на меті задовольнити різноманітні потреби тих, хто полюбляє подорожувати природою. Завдяки батареї великої ємності можна заряджати гаджети, освітлювати місця для кемпінгу або навіть підзарядити електричний гідроцикл. З функцією V2X він також може забезпечувати електроенергією будинки (V2H) або місцеву громаду, віддаючи надлишкову енергію в мережу (V2G).

Передова система повного приводу e-4ORCE від Nissan забезпечує плавне та безпечне пересування до місця призначення на засніженому гірському перевалі або багнистою стежкою в густому тропічному лісі.

Nissan Hyper Tourer, третій з ряду своїх передових концептів електромобілів (EV), які будуть представлені на виставці Japan Mobility Show. На виставці Nissan Hyper Tourer постане у реальному вигляді.

Цей повністю електричний мінівен спрямований на формування та зміцнення зв'язку між людьми під час спільних подорожей. Концепт Nissan Hyper Tourer орієнтований на тих, хто цінує все найкраще в житті та отримує задоволення від спілкування з друзями та колегами, як під час подорожі, так і в діловій поїздці.

У Nissan Hyper Tourer поєднується філософія омотенасі (японська гостинність) з різноманітними передовими технологіями, в тому числі з автономним водінням. Завдяки функції V2X (Vehicle-to-Everything) та потужному акумулятору електроенергія також може надходити до будинків, магазинів або офісів, під час подорожей та у різних робочих ситуаціях.

Створення просторого салону стало можливим завдяки технології Nissan EV Technology Vision, у якій компактні компоненти та повністю твердотільні батареї поєднуються в інноваційній конструкції автомобіля. Результатом є наднизький центр ваги, який разом із передовою системою повного приводу e-4ORCE забезпечує плавне та рівномірне прискорення та гальмування. Традиційні японські візерунки куміко та коуші на верхній консолі та освітленні створюють відчуття розкоші, а пласка світлодіодна панель у підлозі відтворює зображення русла річки та неба, формуючи комфортний простір, де цифрові технології зливаються з природою. 

Завдяки системі повністю автономного керування водієві можна зосередитися на спілкуванні зі своїми попутниками. А пасажири передніх сидінь можуть обертатися на 360 градусів, щоб спілкуватися віч-на-віч з пасажирами задніх сидінь. Пасажири на задніх сидіннях можуть використовувати портативний дисплей для перегляду та керування навігацією та аудіо на центральному екрані переднього сидіння, що створює відчуття єдності між усіма пасажирами. Крім того, інноваційна система штучного інтелекту може відстежувати ваші біометричні показники, включаючи мозкові хвилі, частоту серцевих скорочень, дихання та потовиділення, і автоматично підбирати музику та регулювати освітлення відповідно до вашого настрою.

У концепті Nissan Hyper Tourer компанія Nissan по-новому представляє групову подорож, поєднавши комфортабельність розкішної вітальні зі зручністю пасажирського мікроавтобуса — і це все разом у стильній та футуристичній конструкції.

19 жовтня компанія Nissan презентувала четвертого представника з лінійки концептуальних автомобілів — Nissan Hyper Punk, який буде представлений фізично на виставці Japan Mobility Show, що відбудеться 25 жовтня. 

У функціональному та стильному кузові Nissan Hyper Punk представлено повністю електричний компактний кросовер, призначений для творців контенту, інфлюенсерів, художників та всіх тих, хто прагне до стилю та інновацій. 

Забезпечуючи бездоганний зв'язок між віртуальним та фізичним так само, як і між внутрішнім та зовнішнім світом, кросовер Nissan Hyper Punk нового покоління надихає на самовираження у всіх світах. Запропонована в концепті система "vehicle-to-everything" (V2X) гарантує, що користувачі можуть заряджати свої пристрої в будь-який час і в будь-якому місці, а також ділитися енергією автомобіля з колегами та в місцевих громадських заходах. 

Кабіна, спроєктована як мобільна творча студія, забезпечує безперебійний доступ до Інтернету і підключення до пристроїв пасажирів та творчого обладнання, завдяки чому користувачі можуть отримувати доступ до інформації або працювати в дорозі. За допомогою штучного інтелекту та біосенсорів у підголівниках концепт Nissan Hyper Punk може визначати настрій водія та автоматично обирати відповідну музику та освітлення, посилюючи енергію та творчий потенціал водія. 

Надзвичайно стійка конструкція з компактними звисами та великими 23-дюймовими колесами підкреслює цю універсальну концепцію, що ідеально підійде як для пересування містом, так і для їзди по бездоріжжю. Фари, задні ліхтарі та фірмовий підпис акцентують на полігональних формах та інтегровані в поверхню кузова, додатково підкреслюючи унікальність цього автомобіля.

 

Крім того, з 25 жовтня концепт-кари можна буде побачити в онлайн-грі Fortnite* під назвою «Electrify the World» (Електрифікуй світ) щоб ще більше дізнатися та оцінити ці особливі транспортні засоби.

 

Інформація надана компанією Nissan.

**Зареєстрована торгова марка Epic Games.

https://www.nissan.co.jp/JMS/2023/EN/

БРОШУРИ