Програма лояльності від Nissan. Кий Авто.

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР Салон (044) 536-96-96
Сервіс (044) 536-96-97

Програма лояльності від Nissan у офіційного дилера Кий Авто! Спеціальні умови для власників Nissan.

you_nissan_sept18_1200x600.jpg.ximg.l_12_m.smart (1).jpgШАНОВНИЙ КЛІЄНТ!

Nissan в Україні цінує Вашу лояльність і вибір інноваційного автомобіля Nissan. В знак вдячності було розширено пропозиції програми лояльності Nissan. 
Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan, а основна мета її — допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan.

Що саме ми Вам пропонуємо:

1. Спеціальні умови на придбання другого або наступного Nissan*: якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля марки Nissan, Ви маєте можливість отримати додаткову знижку на придбання нового автомобіля -1%** від рекомендованої спеціальної ціни. Детальніше.

2. Програма лояльності NISSAN FINANCE*: новий автомобіль Nissan у кредит з процентною ставкою на 2% нижче порівняно зі спеціальними умовами програми, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan. Детальніше.

3. Програма лояльності на обслуговування Nissan*: зареєстровані учасники в You+Nissan мають можливість отримати знижку 15% на технічне обслуговування та ремонт, а також оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan. Детальніше.

4. Пропозиції для суб'єктів підприємницької діяльності (юр.осіб та фізичних осіб-підприємців)*-2%** від рекомендованої спеціальної ціни.


*Детальніше в автосалоні або за тел: (044) 536-96-96

**з 06.11.2020 наведені умови розповсюджуються тільки на автомобілі в комплектаціях Tekna та Platinum, не враховуючи вартість фарби металік, комплекту килимків та набору автомобіліста.


ЩОБ ВИ НЕ ОБРАЛИ, ПАМ'ЯТАЙТЕ:
ПОСТІЙНИЙ КЛІЄНТ NISSAN ЗАВЖДИ В ПЛЮСІ!