Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Офіційний дилерський та сервісний центр Nissan Кий Авто в Києві.

КИЙ АВТО на автомобільному ринку з 1996 года та є однією з провідних компаній в області продажів, гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів марки Nissan.

Nissan_1.jpg

Nissan_2.jpg

Кий Авто пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілей ТМ Nissan, реалізацією оригінальних запасних частин та аксесуарів, а також додатковою послугою Trade-in (обмін старого автомобіля на новий Nissan з доплатою). Для юридичних осіб передбачено відділ по роботі з корпоративними клієнтами , а також ми пропонуємо скористатися фінансуванням на вигідних умовах лізингу для придбання автомобілів Nissan!

Nissan_3.jpg

Кий Авто - дилер, який був відзначений нагородою NSSW (Nissan Sales and Service Way). Дана нагорода присуджується дилерським центрам Nissan по всьому світу за найвищу якість роботи в сфері обслуговування клієнтів.

Всі автомобілі, представлені в салоні, сертифіковані та адаптовані для експлуатації в Україні. У нашому автосалоні завжди в наявності модельний ряд автомобілів Nissan. Завжди є можливість провести для Вас тест-драйв без попереднього запису.

До Ваших послуг спеціальна програма кредитування Nissan Finance. В салоні знаходиться менеджер по кредитах, який підбере для Вас оптимальний варіант кредитування.

Ставши нашим клієнтом, ми створимо для вас найбільш вигідні умови покупки та сервісного обслуговування автомобіля.

Основними показниками успішної роботи для нас є задоволеність наших клієнтів. Професіоналізм та висока кваліфікація наших співробітників досягає вищого рівня в напрямку традиційного процесу придбання автомобіля або його сервісного обслуговування.

Nissan_4.jpg

Nissan_6.jpg