Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Обзор моделі НОВИЙ NISSAN X-TRAIL

17tdieulhd-xtrailhelios011.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

ПОДІЛІТЬСЯ радістю захоплюючих пригод, які дарує вам великий і одночасно стрімкий кросовер, який має все, що потрібно для вашого успіху: міцну будову, переконливі можливості та нові передові технології, що дозволяють вам зберігати контроль. НОВИЙ Nissan X-TRAIL зразка 2017 року: створений для пригод.


БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Інноваційні технології динамічного водіння та інтелектуальна система приводу 4х4 роблять новий Nissan X-TRAIL надзвичайно чутливим автомобілем, який адаптується до будь-яких умов їзди.


АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ РЕШІТКИ РАДІАТОРА

З новим Nissan X-TRAIL термін «аеродинаміка» виходить на новий рівень: активні жалюзі решітки радіатора автоматично регулюються під час руху. Якщо температура двигуна нормальна, жалюзі закриті, що зменшує надходження повітря у відсік двигуна. Це знижує аеродинамічний опір і поліпшує витрату пального.


17tdieulhd-xtrailhelios019.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

ПРИЄМНИЙ НАВІТЬ В ДЕТАЛЯХ

Хочете разом насолодитись видом зоряного неба? Потребуєте затишне місце аби зігрітися холодним ранком? X-TRAIL подбає про це.

Щоб розробити сидіння, які сприятимуть відчуттю нульової сили тяжіння, інженери Nissan взяли за взірець умови перебування в космосі. Вони відтворили розслаблену позу космонавтів, які перебувають у космосі, спроектувавши передні сидіння з підтримкою спини, що оптимізують кровообіг, а також подушки сидіння, що забезпечують кращий розподіл ваги. Як результат – надзвичайний комфорт і менша стомлюваність під час тривалих подорожей. А завдяки панорамному скляному даху з електроприводом кожен, хто перебуватиме в машині,буде зачарований приголомшливим видом зоряного неба. 

МІСЦЯ ВИСТАЧИТЬ ДЛЯ КОЖНОГО, ХТО ЛЮБИТЬ ПРИГОДИ
СИДІННЯ EZ FLEX
Неймовірно зручні сидіння з ефектом невагомості і подушками, які приймають форму відповідно до точок тиску пасажира, що сидить.17tdieulhd-xtrailhelios095.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

ПРИНЦИПОВО НОВИЙ РІВЕНЬ ВПЕВНЕНОСТІ
17tdieulhd-xtrailhelios103.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN ВИРІЗНЯЮТЬСЯ ВИСОКОЮ ЧУТЛИВІСТЮ, ТОМУ ВОНИ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ, ЩОБ БУДЬ-ЯКОЇ МИТІ ДОПОМОГТИ ВІДВЕРНУТИ НЕПРИЄМНОСТІ.

ПАРКУВАННЯ ЗАДНІМ ХОДОМ Вам не доведеться крутити головою: під час руху заднім ходом використовуйте камеру заднього виду.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ
Система попередить вас про поперечний рух автомобілів позаду, коли ви їдете заднім ходом.

СИСТЕМ А АВТОМАТИЧНОГО ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ

Система керує фарами, перемикаючи дальнє світло на ближнє у випадку виявлення зустрічних автомобілів, а потім перемикаючи його назад.

17tdieulhd-xtrailhelios037.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpgІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Система попереджає вас про наявність перешкод на вашому шляху та у випадку необхідності дещо уповільнює рух автомобіля.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ
Ви завжди будете знати про останні обмеження швидкості завдяки системі автоматичного розпізнавання дорожніх знаків під час руху.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ

Система попередить вас про поперечний рух автомобілів позаду, коли ви їдете заднім ходом.


17tdieulhd-xtrailhelios038.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ" ЗОН
Система попередить вас у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій» зоні позаду вашого автомобіля.

СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ
Завдяки використанню системи кругового огляду автомобіль попередить вас у випадку виявлення поблизу будь-якого рухомого об’єкта, наприклад, візка або маленької дитини.