Спеціальні пропозиції Nissan — Кий Авто, офіційний дилер Nissan (Ніссан) в Києві та Київській області

Модельний ряд NissanСпеціальні пропозиції

Новий Juke
Ціна від 565 540 грн
Кредит від 0,01%* на 3 роки
 • Спортивні передні сидіння «моноформа»
 • LED фари вже в базовій версії
 • Аудіосистема Bose® Personal® Plus
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОПОЗИЦІЇ Прайс-лист Детальніше про модель
Новий Qashqai
Ціна від 764 920 грн
Кредит від 0,01%* на 3 роки
 • Проекційний дисплей на лобовому склі
 • Система кругового огляду
 • Передні сидіння з функцією масажу
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОПОЗИЦІЇ Прайс-лист Детальніше про модель
X-TRAIL
Ціна від 840 820 грн
Кредит від 0,01%* на 3 роки
 • Витрата пального від 4,6 л/100 км
 • Система кругового огляду
 • Кліренс 210 мм
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОПОЗИЦІЇ Прайс-лист Детальніше про модель
LEAF
Ціна від 1 040 090 грн
Кредит від 0,01%* на 3 роки
 • Інтелектуальна система кругового огляду
 • Інтелектуальна педаль E-Pedal
 • Підтримка Apple CarPlay® / Google Android Auto®
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОПОЗИЦІЇ Прайс-лист Детальніше про модель

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації. Під "Персональною пропозицією" мається на увазі індивідуальну пропозиція дилера клієнту, в залежності від обраної комплектації, потреб клієнта у кредитуванні, політики лояльності тощо.  Витрати палива вказані для дизельного двигуна в заміському циклі.
 Акція триває з 1 по 28 лютого 2022 року. Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 84 місяців, перший внесок – від 10% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 22,7% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 3,99% річних, перший внесок – 10% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, страхування життя і здоров’я позичальника – 2,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ "Кий Авто Груп" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до відділу продажів Nissan Кий Авто або за тел: (044) 536-96-96. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Кий Авто Груп".

БРОШУРИ