Nissan QASHQAI (Ніссан Кашкай) 2023|2024 - купити кросовер в Києві у офіційного дилера Кий Авто

NISSAN QASHQAI (НІССАН КАШКАЙ)

Nissan QASHQAI
Ціна від
1 115 740 грн
ВІД ГРН /МІСЯЦЬ
грн
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ від 5,0
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. ДО 158
СИДІННЯ
СИДІННЯ 5
ЗНАЙДІТЬ СВІЙ КРОСОВЕР ДЛЯ МІСТА УСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ NISSAN QASHQAI
Піднімаємо QASHQAI на новий рівень

У 2007 році світ побачив Qashqai, який став одним із засновників сегменту кросоверів. Люди закохалися в це поєднання компактності хетчбека з практичністю позашляховика. Він став справжнім законодавцем моди, а кросовери швидко завоювали популярність у світі.

А зараз пропонуємо вашій увазі цілковито новий Nissan Qashqai. Ще впевненіший та краще оснащений, новий Qashqai став безпечнішим завдяки новим технологіям безпеки** та системам допомоги водію**, що спрямовані на забезпечення максимального захисту кожного.

 Купити абсолютно новий Nissan QASHQAI (Ніссан Кашкай) в Києві можливо в офіційному дилерському центрі Кий Авто на Дніпровській набережній 16-А. 

* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai. Зображення та описи наведені для довідки. У деяких випадках на фото зображені автомобілі у версіях для інших країн, що не відображають конкретну модель, комплектацію чи пропозицію. Показане оснащення може бути не доступне взагалі, не доступне у складі стандартної комплектації або доступне тільки як опція. **Доступне оснащення залежить від версії і може входити до стандартної комплектації або пропонуватися виключно як опція (за доплату). 

БРОШУРИ