Дизайн Nissan LEAF (Ніссан Ліф) — Кий Авто, офіційний дилер Nissan (Ніссан) в Києві та Київській області

Nissan LEAFДизайн

Nissan LEAF
NISSAN LEAF ЕЛЕГАНТНА ПРОСТОТА ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ

Nissan LEAF — це надсучасний дизайн як всередині, так і ззовні. Його аеродинамічний профіль і низький центр тяжіння забезпечують економічність і ефективність, в той час як його характерний профіль виділяє автомобіль серед інших.

ВИРАЗНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
Різкі, яскраві та ефективні. Світлодіодні фари забезпечують максимальну видимість для більш безпечної їзди в темну пору доби.
САМОБУТНІ 17-ДЮЙМОВІ ДИСКИ
Унікальні 17-дюймові легкосплавні диски прекрасно відтіняють динамічний, характерний зовнішній вигляд Nissan LEAF.
ФІРМОВА РЕШІТКА РАДІАТОРА V-MOTION
Решітка радіатора V-Motion відрізняє автомобілі Nissan від інших, а також забезпечує ідеальне розташування фар для максимальної видимості і більш чіткого огляду попереду.
ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ NISSAN LEAF

СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ З ВІДТІНКОМ СИНЬОГО ВІДТОЧІТЬ СВІЙ СТИЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ NISSAN LEAF

Салон Nissan LEAF спроектований повністю для водія. Він запрошує вас у свої надзручні сидіння та вражає своїми культовими синіми акцентами, а також тримає в межах досяжності все, що вам може знадобитися.

D-ПОДІБНЕ КЕРМО
Унікальне D-подібне кермо надає Nissan LEAF ще більш спортивного вигляду, до того ж, з ним значно легше сідати у сидіння водія.
СЕЛЕКТОР ПРИВОДУ NISSAN LEAF
Культові сині акценти Nissan LEAF зустрічаються в багатьох елементах інтер'єру. А вдосконалений селектор приводу Nissan LEAF має надзвичайно футуристичний дизайн.
ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
Ідеально поєднуючи цифрові та аналогові технології, нова панель приладів дозволяє налаштувати необхідну інформацію під себе.

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

БРОШУРИ