НОВИЙ Nissan JUKE Технічні характеристики

Новий Nissan JUKE
РОЗМІРИ НОВОГО NISSAN JUKE

Новий Nissan JUKE створений для того, щоб відповідати вашому стилю життя: він більший і просторіший, ніж попередній Nissan JUKE, і може перевозити більше багажу, ніж будь-коли. 

ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА - 4210 ММ

ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА - 4210 ММ

Колісна база - 2636 мм

Загальна ширина - 1983 мм (з дзеркалами)

Загальна висота - 1595 мм

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА - 422 ЛІТРІВ

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА - 422 ЛІТРІВ

Максимальна довжина багажника - 1477 мм

Максимальна ширина багажника - 1249 мм

Максимальний об'єм багажника разом зі складеними сидіннями другого ряду - 1305 л

ДВИГУН І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Новий Nissan JUKE — це якісно нові технічні характеристики завдяки легкому та водночас потужному бензиновому турбодвигуну (114 к.с.). Удосконалена система зниження тертя і турбокомпресор з електронним управлінням забезпечують миттєву реакцію, в той час як ЕКО-режим дозволяє значно скоротити витрати пального. 

Вибирайте між 6-ступінчастою механічною коробкою передач або вдосконаленою новою автоматичною 7-ступінчастою коробкою передач DCT з подвійним зчепленням Dual Clutch Transmission.

6-СТУПІНЧАСТА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
6-СТУПІНЧАСТА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
Відчуйте дорогу по-справжньому. 6-ступінчаста механічна коробка передач нового Nissan JUKE вирізняється швидкою реакцією при перемиканні передач, завдяки чому кожна поїздка приносить лише задоволення.
7-СТУПІНЧАСТА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ (DCT)
7-СТУПІНЧАСТА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ (DCT)
Миттєва реакція. 7-ступінчаста коробка передач нового Nissan JUKE з подвійним зчепленням (DCT) працює як традиційний автомат, забезпечуючи легке водіння. DCT відрізняється бездоганною реакцією, забезпечуючи плавне і швидке перемикання та високу якість їзди.
ПЕРЕМИКАЧІ НА КЕРМІ
ПЕРЕМИКАЧІ НА КЕРМІ
Миттєве перемикання передач. Вдосконалена 7-ступінчаста трансмісія DCT нового Nissan JUKE оснащена перемикачами, встановленими на кермі, що дозволяє змінювати передачі, не відриваючи рук від керма.
ЕКО-РЕЖИМ / СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
ЕКО-РЕЖИМ / СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Виберіть ECO для підвищення економічності, Standard — для кращого балансу між паливною економічністю і динамічністю, або Sport — для максимально гострих відчуттів.
ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Новий Nissan JUKE — це доказ того, що ви можете змішувати задоволення з практичністю. Автомобіль був розроблений таким, щоб вам було легше складати та діставати свої речі, а також легко перевозити габаритний або громіздкий багаж, наприклад, меблі або валізи. 

Об'єм багажника нового Nissan JUKE становить 422 літри — достатньо місця для зберігання сумок, покупок і багато чого іншого.
Роздільні задні сидіння легко складаються 60/40, значно збільшуючи розмір багажника нового Nissan JUKE: місця вистачить і для пасажирів, і для багажу.
 
Новий Nissan JUKE легко пристосовується до будь-якої ситуації.
 
 
БРОШУРИ