Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Обзор моделі NISSAN JUKE

005a_juk_my14_pack_person.jpgNissan Juke з'явившись на українському ринку, став Засновником нового ринкового сегменту кросоверів B-класу.


При розробці нових продуктів компанія Nissan незмінно дотримується свого принципу створювати інновації, які захоплюють, та робити їх доступними для кожного вже сьогодні. Оновлений Nissan Juke оснащується комплексом систем активної безпеки Nissan Safety Shield, мультимедійної та навігаційною системою Nissan Connect 2.0, оновленої аудіосистемою та поліпшеною системою Nissan Dynamic Control. Розмір багажного відділення збільшений на 40% (до 354 л) для версії з переднім приводом.

В Україні оновлений Nissan Juke доступний в 7 варіантах комплектацій. Стандартне обладнання оновленого Nissan Juke включає такі опції, як фронтальні та бічні подушки безпеки, шторки безпеки, системи активної безпеки ESP, EBD, Nissan Brake Assist, ABS, центральний замок з ДУ, іммобілайзер, бічні дзеркала з електроприводом та обігрівом, електросклопідйомники всіх дверей, аудіосистему з роз'ємом AUX, підігрів передніх сидінь.

У звичайному виконанні в салоні Nissan Juke переважає витончений сірий колір, але дизайнери Nissan знайшли способи зробити салон високих версій більш сміливим та динамічним. Повністю нові пакети заводської персоналізації дозволяють додати вставки яскравих кольорів. При виборі чорного або яскраво-жовтого кольору можна змінити центральну консоль, вставки на дверних панелях, окантовку дефлекторів і навіть прострочку на важелі КПП, рульовому колесі, сидіннях і козирку панелі приладів, оброблених натуральною шкірою. Залежно від комплектації автомобіля пропонується два види оббивки сидінь - тканина Premium та натуральна шкіра.

Персоналізація екстер'єру включає кольорові накладки на задній та передній бампери, кольорові окантовки передніх фар та кольорові накладки на бічні дзеркала.

Комплект персоналізації також включає 18-дюймові легкосплавні диски з 5 кольоровими вставками.