Купить Nissan Qashqai в Киеве. Цены, характеристики и комплектации Новый Ниссан Кашкай в Кий Авто.

Офіційний дилер Nissan Салон (044) 536-96-96
Сервіс (044) 536-96-97

Обзор моделі НОВИЙ NISSAN QASHQAI

03_QQ.jpg

Новий NISSAN QASHQAI поєднує в собі неперевершений зовнішній вигляд з ефективною аеродинамікою, що дарує насолоду під час захоплюючої подорожі.    

ПЕРЕМІСТІТЬСЯ В НОВУ ЕРУ

Концепція Nissan Intelligent Mobility – це переосмислення того, як ми живемо, їздимо та як наші автомобілі вписуються у наше життя. Щодо нового QASHQAI, йдеться про набір інтелектуальних технологій, завдяки яким ви почуватиметеся більш спокійно та впевнено за кермом. Використовуючи інтелектуальні системи, зокрема допомоги при паркуванні та екстреного гальмування, новий NISSAN QASHQAI турбується про вас і тих, хто навколо.

ПЕРШОКЛАСНИЙ АПГРЕЙД

Нові сучасні світлодіодні фари. Новий дизайн легкосплавних дисків. Новий дизайн задніх ліхтарів з 3D ефектом. Новітня ознака сімейства Nissan у вигляді "V-подібної решітки радіатора". Нова антена "плавник акули", з навігаційною системою. Преміальні елементи оздоблення топової версії. QASHQAI ніколи не виглядав краще.

СУЧАСНИЙ ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки ряду нових стильних рішень, включаючи новий дизайн фар, нові легкосплавні диски та сучасний дизайн решітки радіатора і капота, новий QASHQAI виглядає більш витонченим та динамічним, ніж будь-коли.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_017.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_019.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_018.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg


НАЛАШТУВАННЯ ДО РІВНЯ ДОСКОНАЛОСТІ

Нове високоякісне рульове колесо спортивного типу забезпечує впевненість при керуванні автомобілем QASHQAI, а панорамний скляний дах наповнює салон світлом.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_023.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg 17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_066.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg 17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_073.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

БІЛЬШЕ ДІЙ – МЕНШЕ ВІДВОЛІКАНЬ

Удосконалений багатофункціональний дисплей нового NISSAN QASHQAI містить всю необхідну інформацію безпосередньо перед вами – просто переключайтеся між екранами за допомогою органів керування, що знаходяться на рульовому колесі. Дуже зручно.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_055.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg 17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_058.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg 17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_063.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

ПОЄДНАЙТЕ ВАШІ СВІТИ

Прислухайтесь до чистого звуку Вашої системи Bose Premium Sound System: якість звуку з джерел, розміщених як спереду, так і ззаду. Вісім високоякісних динаміків, що розташовані по всьому салону автомобіля NISSAN QASHQAI, заповнюють його глибоким і чистим звуком.

ЗНАЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Залишайтеся відкритими для пропозицій – завжди є місце для більшого. Складіть заднє сидіння або зробіть підлогу рівною, щоб розмістити громіздкий вантаж, і використовуйте спеціально передбачені місця для багажу, щоб запобігти безладу. 

СИСТЕМИ АКТИВІЗУЮТЬСЯ В РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ

Впроваджені компанією Nissan інтелектуальні технології керування автомобілем завжди напоготові та активізуються, коли треба уникнути неприємностей.

ВІДЧУВАЄ РУХ І ПОПЕРЕДЖАЄ ВАС

Впроваджені компанією Nissan інтелектуальні методи керування автомобілем використовують вдосконалену технологію радіолокації, яка дозволяє постійно відстежувати навколишню ситуацію, "бачити" рух транспортних засобів та допомагає Вам у несподіваних ситуаціях.

ЗАСЛУГОВУЄ НА ДОВІРУ, ТРИМАЄ ДОРОЖНЮ СИТУАЦІЮ ПІД КОНТРОЛЕМ

Гнучкий і приємний в керуванні, поступливий, зі швидкою реакцією, і при цьому - безпечний: новий QASHQAI стимулює водіння завдяки впровадженим компанією Nissan технологіям керування шасі.

ВДОСКОНАЛЮЙТЕ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ

Виберіть ефективність турбонаддуву бензинового двигуна або високу продуктивність силової передачі дизельного двигуна, розміри якого зменшено з метою економії палива та знаження викидів СО2.