Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент: Купить Nissan Qashqai в Киеве. Цены, характеристики и комплектации Новый Ниссан Кашкай в Кий Авто.
Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Обзор моделі НОВИЙ NISSAN QASHQAI

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_082.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Новий Nissan QASHQAI поєднує в собі неперевершений зовнішній вигляд з ефективною аеродинамікою, що дарує насолоду під час захоплюючої подорожі.    

Концепція Nissan Intelligent Mobility – це переосмислення того, як ми живемо, їздимо та як наші автомобілі вписуються у наше життя. Щодо нового QASHQAI, йдеться про набір інтелектуальних технологій, завдяки яким ви почуватиметеся більш спокійно та впевнено за кермом. Використовуючи інтелектуальні системи, зокрема допомоги при паркуванні та екстреного гальмування, новий Nissan QASHQAI турбується про вас і тих, хто навколо.

МОЖЕТЕ РОЗСЛАБИТИСЯ, ТОМУ ЩО ВИ НЕ ОДИН

Концепція Nissan Intelligent Mobility підіймає на новий рівень ваш досвід керування автомобілем. Інтелектуальні технології керування автомобілем зближують вас з вашим QASHQAI, що надає вам більше впевненості в процесі керування. Це перетворює водіння на здобуття підбадьорюючого досвіду, а дорога здається кращим місцем, де хочеться бути щодня.

СУЧАСНИЙ ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН

QASHQAI ніколи не виглядав краще. Завдяки ряду нових стильних рішень, включаючи новий дизайн фар, нові легкосплавні диски та сучасний дизайн решітки радіатора і капота, новий QASHQAI виглядає більш витонченим та динамічним, ніж будь-коли.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_017.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg  17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_019.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

ПОЄДНАЙТЕ ВАШІ СВІТИ

Обладнаний системою NissanConnect, новий QASHQAI стає найкращим другом вашого смартфона. За допомогою нової, більш інтуїтивно зрозумілої графіки ви можете отримати безпосередній доступ до своєї музики, новин Facebook, твітів, порад системи TripAdvisor і більше. Базовий пакет додатків залишається безкоштовним протягом перших трьох років, також ви отримаєте можливість розмовляти по телефону за допомогою Bluetooth, слухати потокове аудіо, та користуватись iPod/USB-входом.

ЗНАЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Залишайтеся відкритими для пропозицій – завжди є місце для більшого. Складіть заднє сидіння або зробіть підлогу рівною, щоб розмістити громіздкий вантаж, і використовуйте спеціально передбачені місця для багажу, щоб запобігти безладу. 


НАЛАШТУВАННЯ ДО РІВНЯ ДОСКОНАЛОСТІ

Нове високоякісне рульове колесо спортивного типу забезпечує впевненість при керуванні автомобілем QASHQAI, а панорамний скляний дах наповнює салон світлом.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_023.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg  17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_066.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

БІЛЬШЕ ДІЙ – МЕНШЕ ВІДВОЛІКАНЬ

Удосконалений багатофункціональний дисплей нового NISSAN QASHQAI містить всю необхідну інформацію безпосередньо перед вами – просто переключайтеся між екранами за допомогою органів керування, що знаходяться на рульовому колесі. Дуже зручно.

БОРТОВИЙ КОМП’ЮТЕР

Переглядайте всю потрібну вам інформацію: відомості щодо швидкості, витрати палива та відстані, на яку його вистачить — жодна деталь не залишиться непоміченою.

ПОКРОКОВІ ВКАЗІВКИ СИСТЕМИ

Тепер дістатися до потрібної адреси можна швидше та простіше завдяки простим підказкам системи, які відображаються посередині на панелі приладів.

17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_058.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg  17TDIeuLHD_QQ-PL_HELIOS_055.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg