Купить Nissan Juke в Киеве. Цены, характеристики и комплектации нового Ниссан Джук в Кий Авто.

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР Салон (044) 536-96-96
Сервіс (044) 536-96-97

Обзор моделі NISSAN JUKE


gray_car_spoiler_More.jpgА ЩО, ЯКБИ ВИ МОГЛИ КЕРУВАТИ СПОРТКАРОМ І ПОЗАШЛЯХОВИКОМ ОДНОЧАСНО? 

Здається неможливим, проте NISSAN JUKE поєднує в собі ці якості, а його зовнішній вигляд точно змусить оточуючих обернутись. Цей унікальний спортивний кросовер надасть Вам сил і впевненості як у місті, так і за його межами, завдяки інноваційній системі повного приводу. Бажаєте свій неповторний стиль? Ви можете обрати майже будь-яку деталь Вашого NISSAN JUKE на свій смак завдяки пакетам персоналізації.

ЗАЯВІТЬ ПРО СВІЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ

Розбавте дизайн JUKE стильними елементами. Виберіть один із 3 яскравих пакетів оздоблення салону, щоб зробити його насправді неповторним. Сплеск кольорів від Nissan Design Studio змусить Вашу креативність засяяти по-новому.

ПОРИНЬТЕ У СВІТ ЯКІСНОГО ЗВУКУ ІЗ АКУСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ BOSE PERSONAL

Нова акустична система BOSE PERSONAL для JUKE, до складу якої входять 6 динаміків, включаючи 2 динаміки Ultra-Nearfield в підголовнику сидіння водія, стане приємним бонусом для аудіофілів. Ця спеціально створена для JUKE система дарує незабутні враження від прослуховування музики, а зручні органи керування дозволяють легко відрегулювати звук відповідно до Ваших вподобань.

18tdieulhd-JUKEHelios112.jpg 18tdieulhd-JUKEHelios109.jpg 18tdieulhd-JUKEHelios108.jpg

ТРИМАЙТЕ ПІД КОНТРОЛЕМ ВЕСЬ ПРОСТІР НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ

Ще ніколи паркування не було таким легким, як із інтелектуальною системою кругового огляду. Оскільки ця система надає зображення з висоти пташиного польоту, Ви завжди бачитиме, що відбувається навкого автомобіля, тому зможете впевнено припаркуватися в будь-якому місці.