Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Програма лояльності від Nissan Finance у офіційного дилера Кий Авто! Ставка на 2% нижче від діючих умов.


ШАНОВНИЙ КЛІЄНТ!

Які б пригоди Вас не очікували, Nissan завжди буде Вашим надійним помічником. Тепер Вам не доведеться вибирати, на чому заощадити, скористайтеся спеціальними програмами лояльності Nissan Finance!.


ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ NISSAN

Nissan Finance – це максимум вигоди та переваг:
Особливі умови по кредиту в рамках програми Nissan Finance. Ви можете придбати новий автомобіль Nissan в кредит з відсотковою ставкою на 2% нижче в порівнянні зі спеціальними умовами программи, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan. Таким чином, Вам не обов'язково чекати, коли вартість автомобіля зрівняється з Вашими фінансовими можливостями. Кредит надається на модельний ряд Nissan. Особливості програми Nissan Finance: відсутність прихованих платежів, авансовий платіж від 15%, термін кредитування до 7 років.

 
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в програмі лояльності Вам необхідно надати наступні документи:

• Копію паспорта;

• Копію ВМД (Вантажна митна декларація) на попередній а/м Nissan або копію свідотства про реєстрацію ТЗ; 


• Копію ВМД на новий а/м Nissan або копію договора купівлі-продажу а/м Nissan;

• У разі, якщо Ваш попередній а / м був придбаний найближчим родичем (діти, батьки, чоловік, дружина), комплект документів повинен бути доповнений копією документів, що підтверджують Ваші родинні зв'язки;

• Документи, необхідні для подачі заявки на отримання кредиту.
З повним переліком документів зможете ознайомитися на сайті www.nissan.ua або у офіційних дилерів Nissan.


Для того, щоб скористатися нашою програмою лояльності, необхідно виконання наступних умов:

• Ви повинні бути власником автомобіля марки Nissan на момент звернення до офіційного дилера Nissan в рамках програми;

• Цією пропозицією також може скористатися найближчий родич (батьки, діти, чоловік, дружина) власника автомобіля марки Nissan (за умови надання належних документів);

• Автомобіль Nissan, що належить Вам на момент оформлення заявки за програмою лояльності, повинен бути придбаний новим в офіційного дилера марки Nissan в Україні;

• Ваш наступний автомобіль марки Nissan повинен бути придбаний новим в офіційного дилера марки Nissan в Україні;

• Ваш новий автомобіль Nissan повинен бути придбаний або замість минулого, або як другий (третій і т.д.) автомобіль на сім'ю.

 
ПАМ'ЯТКА ЩОДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ

Процентна ставка буде на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Finance на обрану модель.


ВАЖЛИВО:

Ви можете скористатися цією програмою лояльності тільки, якщо автомобіль, що належить Вам або найближчим родичам, на момент оформлення заявки на участь в програмі лояльності проходив обов'язкові регламентні роботи по проведенню технічного обслуговування відповідно до вимог заводу-виробника у офіційного дилера Nissan. Для підтвердження виконання цієї вимоги попросимо надати оригінал гарантійної та сервісної книжки представнику офіційного дилера Nissan.


ЩОБ ВИ НЕ ОБРАЛИ, ПАМ'ЯТАЙТЕ:
ПОСТІЙНИЙ КЛІЄНТ NISSAN ЗАВЖДИ В ПЛЮСІ!

______________________________________________________________________________________________
* Відсоткова ставка за програмою лояльності NISSAN FINANCE буде на 2% нижче діючих спеціальних умов програми NISSAN FINANCE на обрану модель, крім моделей Nissan Patrol і Nissan GTR. Актуальні спеціальний умови програми NISSAN FINANCE і умови програми лояльності NISSAN FINANCE Ви можете знайти на сайті www.nissan.ua. Умови програми лояльності NISSAN FINANCE діють до 30.06.2014 р і поширюються тільки на розмір річної відсоткової ставки за кредитом і не поширюються на всі інші умови отримання кредиту. Умови програми лояльності NISSAN FINANCE не поширюються на кредит з відсотковою ставкою 0,000001% річних у гривні. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» залишає за собою право змінювати умови програми лояльності NISSAN FINANCE без попереднього повідомлення. Кредитує ПАО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.

Інформацію надано з сайту www.nissan.ua

З детальними умовами кредитування та програмою лояльності від Nissan Finance Ви можете ознайомитися в нашому дилерському центрі або на сайті.