Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Обзор моделі NISSAN QASHQAI

Новий Nissan QASHQAI (Ніссан Кашкай) не просто виглядає надійним та елегантним - він справді надійний та елегантний, адже це його сутність. Компанія Nissan створила перший в світі кросовер, а сьогодні представляє нове покоління Nissan QASHQAI. 

Поєднуючи в собі кращі характеристики позашляховика та традиційного хетчбека, цей кросовер уособлює собою бескомромісну якість та досконалість. Дізнайтеся більше про кросовер Nissan.
Вогні міста не просто відображаються в гладкому, аеродинамічному корпусі цього красеня - вони запалюють його! Міцність та енергійність ліній, компактний зовнішній вигляд та домінуюча імпозантність дозволяють водієві відчувати себе надійно та впевнено на вулицях міста. Безстрашний, відважний, динамічний - ось характеристики нового Nissan QASHQAI.

ЗВ'ЯЗОК З МІСТОМ НІКОЛИ ЩЕ НЕ БУВ ТАКИМ ЗРУЧНИМ ТА ПРОСТИМ

Система NissanConnect не тільки надає широкий вибір функцій та можливостей, а й надзвичайно проста у використанні завдяки 7-дюймовому антивідблисковому сенсорному екрану з високою роздільною здатністю. Система включає аудіо, навігаційні та комунікаційні функції, а також передові технології підключення портативних пристроїв та інтеграції смартфонів. Ваш новий QASHQAI стане невід'ємною частиною Вашого активного життя в тій же мірі, що й ваші смартфон, планшетний комп'ютер або ПК.

ВСІ ПРИНАДИ МІСТА ОДНИМ НАТИСКОМ НА КНОПКУ

Водієві нового Nissan QASHQAI більше не знадобиться обтяжувати себе турботою про ключі від машини. Новий Nissan QASHQAI обладнаний системою "Розумний ключ", яка дозволяє відкрити двері та запустити двигун кроссовера одним натисканням на кнопку й більше ніколи не витрачати час на пошуки ключів. З такою зручною системою вам залишається лише насолоджуватися безтурботним поїздкою по місту.

03_CONNECT_350x220.jpg  Edito_PushStart02_350x220.jpg

СЛІДКУВАТИ ЗА РОБОТОЮ СИСТЕМ НІКОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО ТАК ЛЕГКО ТА ЗРУЧНО

Блискучий 5-дюймовий TFT-екран дозволяє бачити та тримати під контролем всю ключову інформацію про автомобіль в режимі реального часу.

На екрані відображаються навігаційна інформація, інформація про систему контролю тиску в шинах, номер абонента, що телефонує та сигналізація системи попередження про схід зі смуги руху. Дізнайтеся більше про TFT-екрані.

Більш того, всі команди управління на кермі розташовані настільки інтуїтивно, що вам навіть не доведеться відривати руки, щоб керувати всіма функціями вашого нового Nissan QASHQAI. Ви будете відчувати себе справжнім пілотом в кабіні, де все продумано для зручності та ефективності.

ПАРКУВАННЯ У МІСТІ НІКОЛИ НЕ БУЛО НАСТІЛЬКИ ЗРУЧНИМ ТА ПРОСТИМ

Новий Nissan QASHQAI готовий підкорювати будь-які дороги. І парковка для нього - не перешкода! Інтелектуальна система автоматичного паркування Nissan допомагає водієві здійснити необхідні маневри, щоб швидко та легко поставити автомобіль на місце для паркування. Крім того, система визначає розмір паркувального місця та вказує, чи володієте ви достатнім простором, щоб ви могли про це не дбати. Дізнайтеся більше про систему Nissan Parking Assist.

Edito_TFT_350x220.jpg  03_MF_AVM_350x220.jpg

НОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ "ПЛАВНИЙ ХІД"

На дорозі новий Nissan QASHQAI воістину не має рівних!Він поєднує в собі самі чудові динамічні характеристики та високу ефективність. Його вдосконалені аеродинамічні якості дозволяють досягти надзвичайно високої паливної економічності в поєднанні з низьким рівнем викидів CO2. Nissan Qashqai також відрізняється зменшеною масою і обладнаний інноваційною системою запуску та зупинки двигуна "Старт / Стоп". А такі передові технології, як система регулювання ходової частини Nissan й нова трансмісія XTRONIC, забезпечують максимальний контроль і підвищену реактивність для ще більш гострих відчуттів та задоволення від водіння.

"Щит безпеки" нового Nissan QASHQAI являє собою комплекс з восьми різних систем безпеки, які сканують та аналізують навколишнє оточення за допомогою відеокамер та датчиків, забезпечуючи водієві постійний нагляд, а, отже, повну впевненість та безпеку в будь-яких ситуаціях.

Safetyshield_350x220.png  Traffic-sign-recognation-350x220.png