Офіційний дилер Nissan Відділ продажів (044) 536-96-96
СТО (044) 536-96-97

Обзор моделі NISSAN JUKE NISMO RS

872068a-F77-001A_JUKE-Nismo-RS_Pack_V2.jpgВтіливши у собі гоночний досвід багатьох десятиліть, новий JUKE Nismo RS є унікальним, в буквальному сенсі "гоночним" кросовером. Спроектований та зібраний у відповідності з найвищими стандартами якості, доведений до досконалості в аеродинамічній трубі та на гоночному треку, цей автомобіль володіє духом спортивного суперництва вже в момент свого народження, що проявляється абсолютно у всьому: спортивному дизайні, форсованому турбованому двигуні 1.6 DIG-T, вражаючою притискної сили, яка тепер більше на 37%. Жодна деталь не залишена без уваги.

Загляньте всередину JUKE Nismo RS та опинитеся в обіймах інтер'єру, створеного за мотивами відомої гоночної спадщини Nissan: стильний та в той же час вкрай спортивний та практичний, де кожна деталь працює на неперевершені відчуття від водіння. Передні спортивні сидіння RECARO, обробка алькантарою елементів передньої панелі та рульового колеса з червоною міткою центрально положення, червона шкала тахометра Nismo та багато іншого - відчуття того, що Ви перебуваєте на гоночному треку, не покидатиме Вас ні в одній поїздці.

Міць та швидкість ховаються не тільки під капотом. Новий JUKE Nismo RS пройшов ретельне доопрацювання для поліпшення аеродинаміки кузова. Бічні обводи кузова, змінений передній спойлер та повітрозабірники - все працює на зниження коефіцієнта лобового опору. А в поєднанні з оригінальними фарами, унікальними кольорами забарвлення та червоними елементами зовнішньої обробки - це щодня дарує азарт, емоції та захоплення, притаманні справжнім гонок.

Міць нового JUKE Nismo RS ставить його над конкурентами. Керованість та стійкість на дорозі вражають уяву. Якщо Ви знаєте толк в водінні, можете вважати, що всі ваші бажання в цій області вже реалізовані. Форсований турбований двигун 1.6 DIG-T, 6-ступінчаста МКПП зі зближеним рядом передач або варіатор Xtronic з режимом SPORT - беріть від кожної поїздки по максимуму!

Форсований двигун потужністю 218 к.с. (168 КВт) для версій з МКПП або 214 к.с. (157 КВт) для версій з варіатором.

Якщо виписати всі технології та інновації, які об'єднав в собі новий JUKE Nismo RS, вийде вражаючий список: поліпшені налаштування підвіски, спеціально налаштований електричний підсилювач керма, кузов із збільшеною жорсткістю на кручення, спортивні гальма, 10-спиць 18-дюймові лекгосплавні колісні диски.